Ops! You don't have any menu or widget in Off-canvas. Please add some menu in Off-canvas menu position or add some widget in Off-canvas widget position for view them here.

Depilacja

Gładka niczym aksamit skóra? Nic prostszego. Zapraszamy na profesjonalną depilację do naszego salonu.
Depilacja woskiem cieszy się taką popularnością nie bez przyczyny. Jest to bezpieczna, szybka i trwała metoda na pozbycie się zbędnego owłosienia z żądanych części ciała.
W naszym salonie zawsze używamy kosmetyków pielęgnacyjnych zarówno przed, jak i po zabiegu. Stosujemy wyłącznie woski na ciepło na wszystkie okolice ciała. Do depilacji wąsika oraz okolic bikini używamy specjalnie do tego przeznaczonych wosków twardych. Francuska firma Depileve produkuje najwyższej jakości woski, które są bezpieczne dla skóry.
Największą zaletą depilacji woskiem jest uczucie jedwabiście gładkiej i zdrowej skóry, jako że włosy usuwane są razem z cebulkami, skóra jest pozbawiona wszelkich nierówności.
Kolejną zaletą jest mniejsze podrażnienie skóry, dzięki rzadszemu goleniu maszynką. Skóra po depilacji jest gładka i pozbawiona włosów nawet przez cały miesiąc, dzięki czemu nasza skóra ma wystarczająco dużo czasu na odpoczynek!

Depilacja czeka na Ciebie! Odkryj jakie to wygodne i zapomnij o maszynce do golenia!

Oto lista zabiegów jakie wykonujemy

Nogi

110 zł

Bikini brazylijskie

60 zł

Pachy

30 zł

Ręce

60 zł

Brzuch damski

10 / 30 zł

Plecy

90 zł

Pośladki

20 / 30 zł

1/2 nóg

50 zł

Depilacja do linii bikinii

40 / 50 zł

Wąsik, broda, baki, policzki

20 zł

1/2 rąk

20 zł

Brzuch męski

40 zł

Klatka piersiowa

60 zł

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zabiegów depilacji.
Dzięki nam, twoja skóra będzie piękna i zdrowa!