Ops! You don't have any menu or widget in Off-canvas. Please add some menu in Off-canvas menu position or add some widget in Off-canvas widget position for view them here.

Pielęgnacja Ciała

O ciało trzeba dbać! Gładka, miękka i przyjemna w dotyku skóra sprawia, że nie tylko czujesz się w niej świetnie, ale również tak wyglądasz!
Pielęgnacja ciała jest wyzwaniem, gdyż na każdą część ciała czekają różne niebezpieczeństwa. Szczególnie zimne i gorące powietrze, wysuszające naszą skórę.
Zabiegi pielęgnacyjne ciała nie mogą kończyć się na codziennej higienie osobistej. Danie naszemu ciału odpowiednich składników nawilżających oraz odżywczych sprawi, że skóra zaraz po zabiegu poprawi swoją kondycję i wygląd. Mówią że w zdrowym ciele, zdrowy duch. A zdrowa i odżywiona skóra jest istotnym elementem tej filozofii.
Nasze zabiegi pielęgnacyjne ciała pomogą Ci w pozbyciu się cellulitu, wyszczupleniu twojej sylwetki, ujędrnieniu jej oraz nawilżeniu.
Pielęgnacja ciała przeznaczona jest dla wszystkich, niezależnie od potrzeb. Pomaga nie tylko poprawić kondycję twojej skóry, ale również pozwala się zrelaksować i wyciszyć.

Pielęgnacja ciała nie tylko poprawi zdrowie twojej skóry, ale również pomoże się zrelaksować oraz wyciszyć.

Oto lista zabiegów jakie wykonujemy

PEELING CIAŁA

120 zł

MICRONIZED MARINE ALGAE BODY WRAP

Zabieg wyszczuplająco-antycellulitowy
220 zł

THALGOMINCE BODY WRAP

Zabieg wyszczuplająco-odżywczy
250 zł

ZABIEG SAMOOPALAJĄCY

z peelingiem, masażem, maseczką. Gwarantuje zdrową, złocistą, piękną opaleniznę przez cały rok dzięki zastosowaniu doskonałych kosmetyków opalających i jednocześnie pielęgnujących skórę.
160 zł, samoopalacz przy zabiegu 50 zł, czas zabiegu: 30 minut

AROMATIC BODY

Manualny zabieg wyszczuplający, modelujący, ujędrniający, relaksujący. Całkowita odpowiedĽ na problem cellulitu, utraty jędrności oraz stresu.
Nogi, pośladki – 220 zł
Nogi, pośladki, brzuch – 250 zł

BUST MODELLING

Zabieg ujędrniający i modelujący biust
160 zł

TONING BODY WRAP

Zabieg wyszczuplająco-ujędrniający
220 zł, Czas zabiegu: 90 minut.

COCONUT BODY WRAP

Zabieg rozświetlająco-odżywczy
190 zł

PEELING CIAŁA

150 zł

HYDRADERMIE biustu

Kompleksowy zabieg, radykalnie poprawiający wygląd biustu. Odpowiednio nawilża, napina skórę piersi, dekoltu i ramion oraz zapobiega przedwczesnej utracie jędrności skóry. Minimalizuje rozstępy skórne.
150 zł

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zabiegów pielęgnacji ciała.
Dzięki nam, twoja skóra będzie piękna i zdrowa!